تست طرحواره های یانگ + تفسیر پیشرفته
پکیج تمرین های هوش شماره 2
 • توضیحات محصول
 • دیدگاه ها (0)
 • سوالات متداول

معرفی پکیج تمرین های هوش شماره 2

این پکیج که توسط برند خوب ای سنج تهیه شده است، حاوی فایل های مناسبی برای تمرین هوش منطقی ریاضی و هوش تجسمی افراد است. پکیج شماره 1 این مجموعه با محبوبیت فراوانی رو به رو شد، بنابر این، تیم ای سنج پکیج شماره 2 تمرین های هوش را آماده نموده اند. این پکیج نیز همانند پکیج قبلی دارای 30 تست هوش تصویری است که پاسخ های آن نیز به صورت تشریحی نیز قرار داده شده است.

فایده پکیج شماره 2 تمرین های هوش چیست؟

در واقع استفاده از این پکیج سبب افزایش مهارت و سرعت و دقت شما در انجام این گونه تست ها می شود. همچنین این پکیج سبب تقویت هوش شما خواهد شد.

تست

چگونگی انجام پکیج تمرین های هوش 2

همانطور که در پکیج شماره 1 نیز اشاره کردیم، انجام این تمرین ها نیاز به صرف وقت، حوصله، دقت و تمرین دارد. برای انجام این پکیج و البته تمامی تست ها، باید فرد در شرایطی آرام، به دور از هرگونه فشار و دغدغه فکری باشد. سپس هر کدام از تست ها را با دقت و حواس کامل مطالعه نماید و سرانجام آن ها را علامت گذاری کند. همچنین اگر پنج مرحله زیر را رعایت کنید، بازدهی بیشتری خواهید داشت:

مرحله اول:

ابتدا باید دو برگ پاسخنامه تهیه کنید. سپس 30 دقیقه برای جواب دادن به سوالات فرصت دارید. جواب سوالات را در پاسخنامه شماره 1 یادداشت نمایید. حال وقت آن است که وقت خود را تنظیم کنید و مشاهده کنید که در این 30 دقیقه سپری شده، توانسته اید به چند سوال از 30 سوال پاسخ بدهید.

مرحله دوم:

در مرحله اول، قبل از اینکه جواب هایتان را ببینید در همان پاسخنامه با سرعت قبلی به سوالات جواب دهید و باز هم زمان این مرحله را ثبت کنید.

مرحله سوم:

پس از اجرای مرحله اول و دوم، پاسخنامه اول را به طور کل کنار بگذارید و با آرامش و بدون توجه به زمان (حتی اگر چند روز بشود!)، به سوالات با دقت کامل فکر کنید و نتیجه را در پاسخنامه شماره 2 به ثبت برسانید.

مرحله چهارم:

پس از پایان تمامی مراحل بالا، وقت آن رسیده است که پاسخ های برگه شماره 1 و شماره 2 را با هم مقایسه کنید و سپس در صدد آن بر آیید که علت پاسخ های غلط خود را در حالتی که محدودیت زمانی داشتید، بیابید.

مرحله پنجم:

بعد از بررسی پاسخ هایتان و درک دلیل منطقی برای هر پاسخ، این سوالات را برای 2 هفته کنار گذاشته و سپس با همان روش های قبلی که در بالا ذکر شده است، تست را اجرا نمایید. پس از اتمام، این بار نیز اشتباهات سری اول و سری دوم خود را مقایسه کرده و این روند را تکرار کنید. این تمرینات مداوم سبب درک بهتر شما از فرآیند های شناختی خود و همچنین تقویت آن ها و هوشتان خواهد شد.

اگر می خواهید این پکیج دارای تاثیر گذاری زیادی باشد، حتما مراحل بالا را تکرار نمایید.

تقویت هوش

آیا هوش قوی می شود؟

بله، با انجام تمریناتی که در ادامه به شما ارائه می دهیم، می توانید هوش خود را تقویت نمایید.

کارهایی که باعث کاهش قدرت هوش می شوند:

 • خستگی سفر با هواپیما و کار شبانه: در هنگام خستگی و عدم استراحت، مغز و هوش شما دیگر توانایی قبل را نخواهد داشت و نیاز به استراحت دارد.
 • انجام دادن چند کار با هم: هنگامی که شما چند کار را با هم انجام می دهید، مغزتان را تحت فشار قرار می دهید و این مسئله برای هوش مضر است.
 • مصرف غذاهای چرب: غذاهای چرب می تواند باعث کاهش قدرت هوش شود.
 • زیاد خوردن تنقلات: تنقلات نیز به علت داشتن مواد مضر، می توانند باعث تحلیل رفتن قدرت هوش شوند.
 • دوری از برقراری ارتباطات اجتماعی: جالب است بدانید، که داشتن ارتباطات گسترده، موجب تقویت هوش خواهد شد.
 • عدم مطالعه: مطالعه کردن، تاثیر زیادی بر افزایش مهارت و تقویت هوش دارد.
 • ورزش نکردن: ورزش کردن باعث تقویت عضلات مغزی شده و در نتیجه باعث تقویت هوش  و شادابی می شود.
 • تنبلی و اهمال کاری: گاهی پیش می آید که ما سعی در انجام تمرین ها نمی کنیم و پشت گوش می اندازیم، عدم تمرین های هوشی می تواند ما را از افزایش قدرت هوش دور کرده و به تنبلی هوشی و مغزی دچار شویم. برای آنکه بدانید آیا همچین فردی هستید یا خیر می توانید آزمون اهمال کاری تاکمن را امتحان نمایید.

چرا باید مغزمان را تقویت کنیم؟

مغز تاثیر بزرگی در کل بدن ما از جمله هوش و حافظه دارد. اگر مغز تقویت شود، می تواند از بروز بسیاری از مشکلات مانند کاهش قدرت هوش، نقص در عملکرد حافظه و... بشود، بنابر این تقویت آن به نفع انسان است. با تقویت مغز می توانید قدرت یادگیریتان را افزایش دهید، هوشتان را  قوی کنید، قدرت پردازش بالایی کسب کنید، از فرسودگی مغزی جلوگیری نمایید و....

شما با این پکیج قادر خواهید بود، به تقویت مغز و هوشتان بپردازید.

 

ترجمه و طراحی این محصول توسط سنجشگران نسل جوان صورت گرفته است.

خرید و دانلود مستقیم
نظر خود را راجع به این فایل برای ما بنویسید.

شماره همراه و ایمیل شما به نمایش عمومی قرار نخواهد گرفت

تمرین هوش چیست؟

تمرین هوش، به تمرین هایی اطلاق می شود که کمک می کند فرد در انجام تست های هوشی قوی شده و هوش و مغزش را تقویت کند.

پکیج تمرین های هوش شماره 2 شامل چه چیزهایی است؟

پکیج تمرین های هوش شماره 2، ویژه افرادی است که می خواهند با انجام تست های هوش، مهارت خود را در این زمینه قوی کنند. این پکیج بسیار کارآمد و مفید است.

آیا استفاده از این پکیج سخت است؟

خیر، استفاده از این پکیج بسیار راحت است، همچنین راهنمای استفاده نیز در آن وجود دارد.

پشتیبانی در تلگرام پشتیبانی در تلگرام